Де завантажити ігри для PSP


Власники PSP часто стикаються з однією проблемою - де завантажити ігри для PSP. На одних веб-сайтах можна скачати ігри безкоштовно, на інших - за гроші. Краще всього використовувати легальні сайти для скачування ігор, ніж завантажувати зламані ігри, в яких часто міститься вірус.

allpspgames.com

Один із сайтів, де можна знайти великий вибір ігор для PSP - це allpspgames.com. На сайті пропонується оплатити членство, після чого ви зможете безперешкодно завантажувати звідти гри. Пропонується два види членства: Базове з щорічним членським внеском $ 34.95 і Про - необмежене членство з членським внеском $ 44.95. Після того, як ви зареєструйтесь, ви зможете авторизуватися на сайті, щоб отримати доступ до пошуку і завантаження ігор. На сайті можна скачати повні версії ігор з усіма що додаються інструкціями.

pspblender.com

Ще один сайт, звідки можна завантажити ігри для PSP, це pspblender.com. На сайті пропонується зробити одноразовий вступний внесок в $ 37, сплатити який можна за допомогою кредитної картки, чека або PayPal. Платинове членство включає можливість безкоштовного завантаження програмного забезпечення для PSP і безкоштовну передплату на журнал PSM. Коли ви авторізуетесь на сайті, ви отримаєте доступ до різних файлів для PSP, в тому числі ігор. Дивитись наявний контент можна в будь-який час, навіть якщо ви ще не зареєструвалися на сайті.

FeedMyPSP.net

FeedMyPSP.net - це сайт, який також можна використовувати і для завантаження PSP-ігор. Щоб отримати можливість завантажувати ігри, потрібно зареєструватися на сайті, але побачити список найбільш затребуваних ігор можна в будь-який час. Реєстрація відбувається в три етапи: по-перше, потрібно вести своє ім'я та адресу електронної пошти; потім потрібно вибрати тип членства. Можна вибрати необмежену членство за $ 39.88 або безкоштовне обмежене членство строком до 10 днів, а після закінчення цього терміну внесок складатиме $ 29.95/мес. І, нарешті, введення інформації.
{/LikeAndRead}