Як активувати Microsoft Office XP


Microsoft Office XP - це версія офісного пакету додатку для операційної системи Windows XP, до складу цього пакету входить програмне забезпечення для роботи з різними типами документів: текстами, електронними таблицями, базами даних та ін Після закінчення «пільгового періоду користування», Office XP НЕ буде працювати належним чином, поки не буде активований. Код активації створений спеціально для боротьби з піратством. За допомогою коду легко дізнатися ліцензійну чи копію програми використовує користувач.

1.


Встановіть Microsoft Office на ваш комп'ютер. Після того як ви вставите ліцензійний диск з дистрибутивом програми в привід дисковода, з'явиться вікно «Установника Windows» з усіма докладними інструкціями установки. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб встановити офісний пакет додатків Microsoft.

2.


Встановіть Microsoft Office через Інтернет. На офіційній сторінці Microsoft Office ви можете купити і відразу завантажити офісний додаток. Після скачування «Інсталятор Windows» автоматично з'явиться на екрані. Просто дотримуйтесь його вказівок. Якщо вікно «Установника Windows» не з'явилося, то відкрийте «Завантаження» вашого браузера. У списку завантажень знайдіть іконку Microsoft Office і клацніть по ній, щоб запустити установку.

3.

Активуйте Microsoft Office через Інтернет. Під час установки офісу програма попросить вас ввести «Код продукту» або «Реєстраційний номер продукту». Код активації - це комбінація цифр, яка поставляється разом з ліцензійним диском програми.

4.

Активуйте Microsoft Office через телефон. Під час установки програма попросить вас вказати країну вашого проживання. Вибравши потрібну країну, на екрані з'явиться список телефонних номерів Центрів Активації. Наберіть номер одного з центрів і повідомте їм «Код продукту», який повинен бути показаний на екрані. Після підтвердження коду, представник служби підтримки клієнтів повідомить вам «Код підтвердження». Введіть цей код у відповідний рядок, яка повинна бути на екрані.
{/LikeAndRead}