Як безкоштовно видалити шпигунське програмне забезпечення


Шпигунське програмне забезпечення, також відоме, як Spyware. Як же ми сердимося, дізнавшись, що наш комп'ютер був заражений шпигунським ПО?! Коли таке відбувається, доводиться відсувати комп'ютер у бік і розмірковувати, який з конкуруючих в дешевизні антивірусів допоможе вилікувати комп'ютер. Не хвилюйтеся, всі Ваші проблеми позаду! Я допоможу вирішити Вашу проблему і вилікувати Ваш комп'ютер безкоштовно. Так, так, Ви не помилилися, АБСОЛЮТНО безкоштовно! Все, що від Вас потрібно - уважно прочитати і виконати викладені нижче інструкції.

Крок 1. Скачайте програму MALWAREBYTES. Для цього пройдіть по посиланню і натисніть зелену кнопку "DOWNLOAD NOW". http://www.download.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html. Вам не треба вибирати версію програми, вона вибереться автоматично і браузер переадресує Вас на сторінку, з якою Ви можете завантажити файл. Якщо Ви використовуєте Internet Explorer, він може попередити про потенційно небезпечний вміст, просто натисніть "дозволити завантаження" і збережіть файл у потрібну директорію.

Крок 2. Скачайте програму Spybot - Search & Destroy 1.6.0 Freeware. Для завантаження програми відкрийте посилання Прокрутіть сторінку вниз і Ви побачите попередження, що пропонує спочатку оновити драйвера комп'ютера. Це необов'язкове і платне дію. Загалом я не рекомендую Вам це робити, якщо не хочете витрачати гроші. Клацніть по посиланню Download Spybot - Search & Destroy 1.6.0. Прокрутіть сторінку нижче, поки не побачите посилання "Download Link 1 (recommended)". Клацніть по ній для початку завантаження. Збережіть файл в потрібну директорію.

Крок 3. Avast! Virus Cleaner - безкоштовна програма для видалення вірусів і шпигунського ПЗ. Вона допоможе Вам очистити Ваш комп'ютер від вірусів, навіть якщо він був запущений і працював некоректно під впливом шкідливого ПЗ. Відкрийте посилання http://www.download3k.com/Antivirus-Spyware-Cleaners/Antivirus/Download-avast-Virus-Cleaner.html. На сторінці, клікніть "Download avast! Virus Cleaner 1.0.207", браузер переадресує Вас на сторінку, внизу якої Ви побачите посилання для завантаження файлу ("Download Link 1"), скачайте файл.

Крок 4. Завантаживши всі програми, спочатку запустіть Malwarebytes, далі Spybot, останньої запустіть Avast. Після процедур сканування і лікування, зайдіть на сайт Центру Оновлень Microsoft (http://update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/default.aspx?ln=en-us). Центр оновлень перевірить Вашу систему на наявність / відсутність системних файлів, відновить їх і оновить застаріле програмне забезпечення. Виконавши всі ці кроки, Ваш комп'ютер буде очищений від шкідливого ПЗ і буде працювати коректно.{/LikeAndRead}