Як в Windows підключити бездротовий Інтернет


Бездротове Інтернет-з'єднання надає безмежну свободу для комп'ютерних користувачів. Можна вільно переміщувати комп'ютер, не побоюючись від'єднання кабелю. Операційна система Windows має вбудоване програмне забезпечення з виявлення та підключенню до бездротових мереж.

1.


Переконайтеся, що ваш комп'ютер має адаптер бездротової мережі. У більшості сучасних моделей ноутбуків є вбудований адаптер. Якщо такої немає, доведеться його встановити. Новітні адаптери бездротового Інтернет-з'єднання можуть бути приєднані безпосередньо через USB-роз'єм.

2.


Виконайте пошук доступних бездротових мереж. Якщо вдома є бездротова мережа, не забудьте записати пароль доступу, який встановили ви або ваші родичі. Будучи в громадському місці, поцікавтеся, чи є там бездротова точка доступу до мережі. Сьогодні багато книжкові магазини, кафе і ресторани пропонують безкоштовний Wi-Fi доступ до Інтернету.

3.

Підключіться до Інтернету. Відкрийте "Мережеві підключення" на Панелі Управління. Виберіть опцію «Бездротові мережі». Зачекайте кілька секунд, поки формується список, виберіть підходящу мережу і натисніть "Підключити».

4.

Відкрийте стартову сторінку веб-браузера. Можливо, буде потрібно почекати, поки завантажиться сторінка з умовами надання послуг. Натисніть «Прийняти умови угоди».{/LikeAndRead}