Як ввести ключ програми


Ключ продукту для програмного забезпечення (ПЗ) - це довільна комбінація букв і цифр, яку потрібно вводити, щоб довести, що ПЗ було законно придбано користувачем. Залежно від ПО, ключ продукту потрібно вводити або до встановлення ПЗ, або до закінчення терміну тестового режиму. Вивчіть упаковку від диска з ПО і знайдіть унікальний ключ продукту.

1.


Для встановлення ПЗ вставте CD або DVD диск у дисковод комп'ютера.

2.


Коли програма запросить, введіть ключ продукту. Зазвичай, ключ ПО складається з приблизно 25 символів - букв і цифр у довільній комбінації. Він розміщується в таких місцях, які видно тільки після розтину, наприклад в самій інструкції з установки або на внутрішній стороні коробки для диска.

3.

Введіть ключ продукту точно, як зазначено, в тому числі вводите заголовні букви, прогалини і тире. Ви отримаєте підтвердження того, що можна продовжити установку.

ПО, скачані в мережі.

1.

Двічі клацніть мишою на завантажений файл з ПЗ, якщо хочете встановити на комп'ютер завантажується з Інтернету файл. Хоча деякі програми запитують ключ продукту при установці, у більшості протягом 30 днів після установки діє тестовий режим, протягом цього терміну ви в будь-який час можете ввести ключ активації.

2.

Вивчіть листа з підтвердженням, відправлене вам на електронну пошту, яке отримаєте при оплаті ПЗ. Зазвичай для ПО, що завантажується з мережі, покупцеві ключ продукту надсилають після оплати товару.

3.

Введіть ключ при установці ПО або протягом тестового періоду. Для ПЗ, яке потрібно реєструвати після установки, функцію введення ключа продукту можна знайти в меню: кнопка "Оновити", «Зареєструвати» або «Ввести ключ продукту».

Активація Windows.

1.

Якщо ви купили комп'ютер великого виробника, огляньте системний блок або нижню частину ноутбука і знайдіть там унікальний ключ продукту для операційної системи Windows. Якщо ви купили інсталяційний диск з Windows, ключ продукту ви знайдете на внутрішній стороні упаковки.

2.

Якщо ви встановлюєте нову версію Windows, ключ продукту введіть за запитом програми.

3.

Якщо ви купили комп'ютер з попередньо встановленою версією Windows, активуйте операційну систему протягом 30 днів. Щоб почати активацію клацніть "Пуск", "Мій комп'ютер", "Властивості системи".

4.

Виберіть «Клацніть тут, щоб активувати Windows" і далі дотримуйтесь інструкцій програми. Ключ продукту потрібно вводити під час активації, так ви підтвердите, що законно придбали ПЗ.
{/LikeAndRead}