Як зламати защіщнний PDF-файл


PDF-документи часто захищають або «запаролівают», щоб захистити інформацію. Щоб переглянути такий документ, ви повинні ввести пароль. Часто такі документи захищені двома паролями, які дають доступ до різних можливостей. Пароль власника дозволяє будь-яке редагування документа, пароль користувача дозволяє переглядати документ і виконувати над ним дії, дозволені власником. Якщо ви забули або втратили пароль, який дозволяє відкрити документ, скористайтеся спеціальними програмами для злому файлу. Увага: відкривайте тільки свої файли або ті, які вам дозволили відкрити.

1.


Клацніть 2 рази по документу, який ви хочете відкрити. Коли з'явиться вікно введення пароля, введіть правильну, на вашу думку, пароль. Якщо вам ніяк не вдається згадати пароль, зв'яжіться з власником документа або продовжите злом документа.

2.


Завантажте яку-небудь програму для злому PDF-файлів. Існують безкоштовні програми як для Windows, так і для Mac. На веб-сайті програми, яка підходить для вашої операційної системи, виберіть посилання для завантаження. Знайдіть програму там, куди ви її завантажили і 2 рази клацніть по ній, щоб встановити її. Дотримуйтесь інструкцій на екрані вашого комп'ютера.

3.

Відкрийте програму злому PDF-файлів, двічі клацнувши по її іконці в списку програм або в меню «Пуск». Натисніть «File» («Файл»), потім «Open» («Відкрити») і виберіть із спливаючого вікна PDF-документ, який ви хочете зламати. Працюючи з програмою Windows PDF Unlocker, ви можете клацнути по цьому PDF-документу і, утримуючи кнопку миші, перетягнути його на іконку програми. Відпустіть кнопку миші і PDF-документ буде відкритий.

4.

Почекайте деякий час, поки буде знята захист. Потім ви зможете відкрити, переглянути, відредагувати і роздрукувати цей PDF-документ.
{/LikeAndRead}