Як зламати пароль на захищених паролем таблицях excel


Засмутилися через те, що забули паролі до своїх excel таблицями? Не турбуйтеся, це не надовго - ви можете використовувати програму для підбору / злому / вгадування паролів, так що ви зможете знову скористатися своїми таблицями excel.

УВАГА: Я пропоную цю інформацію не з метою допомогти вам отримати доступ до чужих файлів, захищених паролем. Я роблю це з метою допомогти вам повернути доступ до своїх власних таблиць excel.

Для цього вам знадобиться програма Accent EXCEL Password Recovery.

1.


За допомогою хорошого інструменту можна домогтися багато чого, якщо звичайно він існує. У даному випадку потрібний інструмент є. Програма автоматичного підбору паролів допоможе вам повернути доступ до потрібних excel файлів. Вона перебирає всі можливі паролі, поки не знайде правильний. Час пошуку / підбору пароля може становити від декількох хвилин до місяців, залежно від складності придуманого вами пароля.

2.


Для початку, знайдіть цю програму в інтернеті і скачайте її. Випробувати знаходиться у вільному доступі, так що можна завантажити і спробувати, перш ніж купити. Ця програма допоможе вам зламати, підібрати і повернути доступ до ваших документів word і таблиць excel.

3.

Коли встановіть програму, запустіть її і виберіть, які файли потрібно зламати. Рано чи пізно вона підбере правильний пароль і справу буде зроблено.{/LikeAndRead}