Як зламати пароль від захищеного паролем документа word


Таке трапляється, ми забуваємо паролі, за допомогою яких відкриваємо важливі документи word. Думаєте, в такому випадку вони загублені назавжди? Ні! Ви можете повернути пароль до своїми документами word і знову працювати з ними.

Також за допомогою цієї статті можна отримати доступ і до чужих документах, захищеним паролем, чого робити не слід. Я цього не схвалюю і не хотів би, щоб будь-хто скористався моїм радою з такою метою. Я пишу цю статтю виключно для того, щоб допомогти повернути доступ до своїх власних документів word, пароль від яких ви забули або втратили. Для цього вам знадобиться документ, пароль від якого ви забули і програма Accent OFFICE Password Recovery.

1.


Ви могли б витратити місяці, підбираючи або вгадуючи пароль, і ніколи б його не отримали. На відміну від кіно, в житті ви не побачите, що ввели небудь неправильний символ. Так що ви могли б провести залишок життя, підбираючи цей пароль. Або ...

2.


Ви можете завантажити програму автоматичного підбору паролів, яка перепробує мільйони комбінацій, поки не знайде підходящу. Це може зайняти від декількох хвилин до місяців, залежно від складності придуманого вами пароля.

3.

Так що знайдіть програму автоматичного побору паролів в Інтернеті і скачайте. Її пробна версія є у вільному доступі. Потрібно всього лише запустити програму, вказати потрібний файл і вибрати вид злому / підбору паролів. Після чого програма візьметься за свою справу і буде працювати, поки не відкриє потрібний вам документ Word.{/LikeAndRead}