Як увімкнути Java


Java - один з найважливіших плагінів для інтернет-браузерів. З його допомогою ви зможете грати в ігри, дивитися відео, користуватися чатом і робити ще безліч речей на мільйонах інтернет-сайтах. Java запускається автоматично завжди, якщо відвідуваний вами сайт містить контент на базі Java-технології, але тільки в тому випадку, якщо у вашому браузері присутній Java-плагін і він правильно встановлений і налаштований. Дотримуйтесь інструкцій, викладених нижче, якщо ви хочете, щоб ваш комп'ютер запускав Java тоді, коли це потрібно.

1.


Відкрийте інтернет-браузер, встановлений у вас за замовчуванням, і зайдіть на сторінку перевірки Java. Якщо хочете, можете ознайомитися з усією представленої на цій сторінці інформацією, але головне, що ви повинні побачити - це танцююча іконка Java. Якщо ви бачите цю іконку, це означає, що на вашому комп'ютері встановлена працездатна версія Java, вона правильно налаштована і буде автоматично запускатися щоразу, коли ви будете відвідувати веб-сторінки з Java-контентом. Якщо ви не бачите цю іконку, - дивіться наступний пункт.

2.


Зайдіть на сторінку завантаження Java. Прокрутіть вниз, щоб побачити список операційних систем, що підтримують Java-технологію та підрозділи для кожної з них. Коли ви знайдете потрібну операційну систему і потрібний підрозділ, клацніть по посиланню для неї.

3.

Натисніть кнопку «Save File» («Зберегти файл»), коли з'явиться вікно з попередженням. Потім задайте шлях для збереження файлу. Почнеться завантаження файлу, дочекайтеся її закінчення.

4.

2 рази клацніть на завантаженому файлі, щоб відкрити його. Ви побачите вікно привітання, що пропонує вам прийняти умови ліцензійної угоди. Якщо ви хочете ознайомитися з умовами ліцензійної угоди, натисніть «View license agreement» («Переглянути ліцензійну угоду») і його текст з'явиться в окремому вікні. Коли ви будете готові погодитися з умовами ліцензійної угоди, натисніть кнопку «Accept» («Прийняти»).
{LikeAndRead}

5.

Дотримуйтесь підказок на екрані, щоб продовжити. Іноді установник Java може запропонувати вам встановити безкоштовне програмне забезпечення сторонніх виробників. Це може бути, наприклад, вікно пошуку для вашого браузера. У цьому випадку в списку установки додаткових елементів цей елемент вже буде заздалегідь вибраний. Ви можете прибрати виділення, якщо хочете; якщо цей елемент не буде встановлений, це не відіб'ється негативно на роботі програмного забезпечення Java. Вам може бути запропоновано встановити різне програмне забезпечення сторонніх виробників. Це залежить від договірних відносин між Sun Microsystems (видавця Java) з іншими видавцями програмного забезпечення. Коли ви виконаєте цей пункт, ви побачите шкалу, яка буде показувати процес установки.

6.

Коли шкала буде заповнена, з'явиться останнє вікно, натисніть на ньому кнопку «Finish» («Готово»). Тепер Java готова до роботи, і ви зможете побачити танцюючу іконку.
{/LikeAndRead}