Як включити диспетчер завдань у Windows Vista 64 бітної версії


Користувачі ПК, які користуються 64-бітної операційною системою Windows Vista, можуть зіткнутися з тим, що у них відключений диспетчер задач. Проблему можна легко вирішити, змінивши записи в редакторі реєстру Windows. Диспетчер завдань буває необхідний, щоб відобразити список процесів і програм, що працюють в системі в даний момент, і Ви можете управляти їх включенням і відключенням.

1.


Натисніть на кнопку "Пуск" на робочій панелі Windows і виберіть меню "Всі програми". Натисніть "Стандартні", а потім виберіть "Командний рядок".

2.


Наберіть "regedit" і натисніть "Enter" на клавіатурі. Виберіть "Ок" у відповідь на запит дозволити програмі зробити зміни на комп'ютері.

3.

Перейдіть в розділ "HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System" редактора реєстру. Якщо у Вашому реєстрі немає ключа "System", клацніть правою кнопкою миші на "Policies" і виберіть "New", а потім "Key". Наберіть "System" на клавіатурі і натисніть "Enter".

4.

Клацніть правою кнопкою миші на параметрі "DisableTaskMgr" в правій частині редактора реєстру. Виберіть "Видалити", підтвердивши натисканням на кнопці "Ок". Закрийте Редактор реєстру.{/LikeAndRead}