Як включити режим Aero в VMware


При використанні програмного забезпечення для віртуалізації - наприклад, VMWare - ви ділите ресурси між двома операційними системами. При цьому вам доводиться відмовлятися від використання глянсового інтерфейсу Aero в Windows Vista і Windows 7. Потрібні нетрадиційні методи, щоб обійти це обмеження, викликане способом, яким VMWare інтерпретує ваші графічні можливості. Просто переконайтеся, що у вас достатньо потужна відеокарта, щоб працювати з двома операційними системами при включеному режимі Aero. Ви повинні використовувати відеокарти з 512 Мб DDR2 VRAM або потужніше.

1.


Відкрийте VMWare і запустіть віртуальну машину Windows, як ви це робите зазвичай.

2.


Коли операційна система віртуальної машини завантажиться, натисніть меню «Пуск», потім «Програми». Перейдіть в "Стандартні" та натисніть кнопку "Командний рядок".

3.

Введіть «IPCONFIG» в командному рядку та натисніть «Enter» на клавіатурі.

4.

Запишіть IP-адреса комп'ютера і поверніть віртуальну машину. Вам більше нічого не потрібно нічого на ній робити.
{LikeAndRead}

5.

Перейдіть в меню "Стандартні" базової операційної системи, як ви робили в кроці 2 і натисніть кнопку «Підключення до віддаленого робочого стола». Натисніть кнопку "Параметри" в лівому нижньому кутку, потім кнопку «Параметри екрану», розташовану у верхній частині. Виберіть «32-бітну» колірну схему і поверніться на вкладку "Загальні". Введіть IP-адресу, який ви виписали перш і натисніть кнопку «Підключити». Увійдіть у віртуальну машину і натисніть "ОК". Тепер ви бачите віртуальну машину з Aero.
{/LikeAndRead}