Як включити керуючий елемент ActiveX


Увімкніть керуючий елемент ActiveX у браузері Internet Explorer, щоб було зручніше переглядати деякі сайти. Коли ви потрапите на такий сайт і спробуєте завантажити певні файли або переглянути конкретне вміст, на моніторі повинна з'явитися підказка «включити елемент ActiveX». За допомогою декількох простих порад, ви навчитеся включати керуючий елемент ActiveX у браузері Internet Explorer.

1.


Запустіть Internet Explorer, щоб отримати доступ до керуючому елементу. У верхній частині сторінки повинен знаходитися список посилань для доступу до іншим командам. Виберіть посилання «Інструменти», яка знаходиться вгорі сторінки. У вас повинен автоматично відкритися список, що випадає меню з опціями. Виберіть пункт «Опції Інтернет». Повинно відкритися спливаюче вікно з додатковими настройками.

2.


Виберіть вкладку "Безпека". Ви будете постійно бачити кілька зон з різними настройками. Кожна зона представляє окремий рівень безпеки при перегляді веб-сторінок. Залежно від того, який рівень безпеки ви виберете, в деяких зонах буде дуже мало налаштувань, отже, захист також буде мінімальною. У зоні з високим рівнем захисту невідомі компоненти будуть блокуватися.

3.

На вкладці «Безпека» виділіть зону «Інтернет». Вона представлена іконкою, схожою на земну глобус. Щоб отримати доступ до керуючому елементу ActiveX, вам потрібно натиснути кнопку «Користувацький рівень». Повинно з'явитися ще одне спливаюче вікно з великою кількістю налаштувань безпеки. Для зручності ці налаштування були зібрані в різні групи.

4.

Щоб потрапити в розділ ActiveX, скористайтеся смугою прокрутки сторінки. Цей розділ підписаний як «Керуючі елементи і плагіни ActiveX». Типово, деякі з цих налаштувань вже відключені для захисту вашого комп'ютера. Іноді, перебуваючи в Інтернеті, ви можете натрапити на безліч сайтів, які містять шпигунське ПЗ і віруси в компонентах мультимедіа.
{LikeAndRead}

5.

Поміняйте настройки ActiveX за замовчуванням на «Включити». Щоб підтвердити внесені зміни, натисніть «OK». Також вам потрібно буде натиснути кнопку «Застосувати» у вкладці «Безпека», потім знову натиснути «ОК», щоб застосувати зміни.

6.

Перезавантажте Internet Explorer, щоб налаштування ActiveX застосувались. Якщо ви не перезапустіть браузер, ActiveX повноцінно не працюватиме. Після зміни налаштувань за замовчуванням ActiveX, у вас не буде з'являтися повідомлення про те, що потрібно завантажити керуючий елемент ActiveX, кожен раз, коли ви заходите на сайт, для перегляду вмісту якого цей елемент повинен бути включений. Він буде включатися автоматично для більш швидкого доступу до сайту.
{/LikeAndRead}