Як внести зміни у PDF-файл


У цій статті ми розглянемо способи внесення наступних змін у PDF-файли:

1.


Редагування тексту в PDF.

2. Редагування зображення в PDF.

3. Видалення сторінок з окремих PDF-файлів.

4. Об'єднання сторінок окремих PDF-файлів.

5. Конвертація кольорового PDF-зображення в чорно-біле.

1.


Редагування

Для незначних змін у тексті формату PDF цілком підійде інструмент «TouchUp» у Adobe Acrobat і Acrobat Professional. Зміни не будуть відображатися в колонці основного тексту по мірі того, як ви додаєте або видаляєте інформацію. Скористайтеся ним тільки, якщо не знайшли іншого способу відредагувати вихідний файл і відтворити його.

2.

Adobe Acrobat дозволяє видаляти сторінки, змінювати їх порядок або повертати. Але ви, напевно, знайдете більш доступне рішення.

3.

Існує безліч способів об'єднати PDF-файли в один. У Acrobat Professional 8 є особлива опція «Поєднання файлів". Використання опції «Вставити сторінки» виправдано, якщо потрібно об'єднати невелику кількість документів. Для об'єднання великого обсягу послідовно розташованих файлів, відкрийте найперший документ. Переконайтеся, що на панелі навігації включена нумерація сторінок. А тепер, просто перетягуйте потрібні файли в цей документ.

4.

Можна також об'єднати перед друком версії документів. Створіть проект, що містить потрібну кількість сторінок, додайте в нього всі необхідні PDF-файли та експортуйте їх з ApogeeX.
{LikeAndRead}

5.

Використовуйте плагіни програми Acrobat для конвертації кольорового зображення в чорно-біле. Особисто я, зараз користуюся PitStop, але, все ж, віддаю перевагу більш швидку і надійну Quite-a-box-of-tricks.
{/LikeAndRead}