Як відновити дані з CD диска


Подряпані CD-диски завжди були серйозною головним болем. Ви витратили багато часу на запис фотографій, музики та документів на диск, і все це виявилося марним, коли ви залишили його на столі, а ваша маленька сестричка вирішила використовувати його в якості літаючої тарілки або підставки для гуртки. Здавалося б, через пари подряпин всі файли втрачені, але насправді це не так. Є ряд програм, які допоможуть вам відновити дані з пошкодженого CD диска.

Windows

Є ряд програм для відновлення даних з CD диска в ОС Windows. Однією з них є безкоштовна програма CD Recovery Tool Box, яка відрізняється високою швидкістю і простотою у використанні. Вставте CD диск в дисковод і запустите CD Recovery Tool Box. Програма відобразить всі, що мається на CD. Ще одна безкоштовна програма, яку варто спробувати - це Roadkil's Unstoppable Copier. Якщо ж вам не шкода невеликої суми грошей, то ви можете придбати ISO Buster - одну з найпопулярніших програм відновлення даних з CD і DVD дисків.

Macintosh

Для відновлення даних з CD диска в ОС Macintosh найкращим рішенням буде програма Stellar Phoenix Macintosh Data Recovery. За допомогою цього функціонального додатки можна переглядати і копіювати файли з CD диска на жорсткий диск. Даний універсальний інструмент здатний відновлювати дані з CD і DVD дисків, жорстких дисків, фотоапаратів і пристроїв iPod. Ця програма є однією з найнадійніших.

Linux

Для відновлення даних з CD диска в ОС Linux найкраще підходить програма ddrescue, яку можна безкоштовно завантажити з сайту GNU - проекту розробки безкоштовного програмного забезпечення, який був запущений в 1983 році. Ця програма запускається з командного рядка комп'ютера. З її допомогою можна встановлювати, видаляти, змінювати файли різними способами, а також виконувати безліч інших функцій. Найбільш корисною функцією, безумовно, є здатність копіювати файли з CD диска, не зупиняючись при виявленні помилок. Якщо файл частково пошкоджений, програма пропускає його і переходить до наступного, завдяки чому передається вся інформація, яку можна зберегти.
{/LikeAndRead}