Як відновити дані, загублені після відновлення системи


Одним із завдань адміністратора мережі є відновлення втрачених папок і файлів. Випадкові втрати інформації можуть відбуватися щодня, але особливе значення відновлення даних набуває в той момент, коли перестає працювати комп'ютер або сервер з дуже важливою інформацією, яку не можна втратити. Відновлення системи поверне сервер до життя. Процедура ж резервного копіювання дає можливість відновити загублені дані.

1.


Увійдіть на комп'ютер, на якому потрібно відновити зниклі файли, під обліковим записом адміністратора або оператора резервного копіювання. Не обов'язково це має бути той же комп'ютер, на який була зроблена резервна копія. Коли ввійдете, підключіть резервний носій до комп'ютера.

2.


Натисніть кнопку «Пуск», у відповідь відкриється однойменне меню. Натисніть "Всі програми", потім "Стандартні" і "Службові». Нарешті, клікніть по "Архівація даних», щоб запустився майстер архівації та відновлення. Ця утиліта використовується і для створення резервних копій, і для відновлення з них. Для початку відновлення натисніть кнопку "Далі". Виберіть «Відновлення файлів і параметрів». Натисніть «Далі».

3.

Натисніть кнопу «Огляд», щоб вибрати потрібну резервну копію на підключеному носії. Обрана резервна копія повинна відобразитися під написом «Мітка ідентифікації архіву». Клацніть по ній, щоб вибрати.

4.

Під написом «Що потрібно відновити» у сірому вікні зліва знайдіть невеликий значок, що виглядає як компакт-диск з написом «Файл». Натисніть на маленький плюсик, щоб розкрити вміст. Глибина вкладеності файлів може бути досить великою і визначається їх розташуванням при створенні резервної копії. Розкривши список, ви виявите, що деякі значки них не виділені сірим кольором. Клацаючи по ним, ви вкажіть комп'ютера, що з них теж необхідно відновити дані. Якщо ви не хочете відновлювати всі виділені дані, можете продовжувати розкривати список, знімаючи виділення з непотрібних вам об'єктів. Закінчивши, натисніть «Далі».
{LikeAndRead}

5.

Подивіться на екран підтвердження, щоб переконатися, що ви вказали все правильно. Коли будете впевнені у всіх заданих параметрах, натисніть «Готово». З'явиться віконце, в якому буде відображатися хід процесу відновлення. Якщо вискочить повідомлення, яке попереджає про непідтримуваної функції, просто натисніть кнопку "ОК". Якщо ви хочете отримати докладний звіт про те, що було зроблено при відновленні даних, натисніть кнопку «Звіти». В іншому випадку натискайте «Закрити», щоб завершити роботу з відновлення даних.
{/LikeAndRead}