Як відновити інформацію з втраченого документа Word


Microsoft Word має функцію автоматичного відновлення, що зберігає тимчасові копії відкритого документа на жорсткому диску. Це дуже корисна функція, особливо якщо вам потрібно відновити інформацію, наприклад, після аварійного відключення або якщо комп'ютер завис, і ви змушені були його примусово перезавантажити.

1.


Запустіть Microsoft Word.

2.


Клацніть «Параметри» і відкрийте вкладку «Збереження». Переконайтеся, що прапорець «Автозбереження кожні:». Ви можете також задати часовий інтервал для автоматичного збереження. Типово Автосохранение повинно проводитися кожні 10 хвилин.

3.

Натисніть кнопку «Пуск». Якщо у вас Windows Vista або Windows 7, перейдіть до кроку 4. Якщо у вас Windows XP, відкрийте «Пошук». Виберіть «Файли і папки».

4.

Введіть в панелі пошуку «*. Doc». Якщо у вас Windows 2007 або 2010, введіть «*. Docx». Натисніть "Знайти".
{LikeAndRead}

5.

Відсортуйте результати пошуку, щоб було простіше знайти ваш файл. Найпростіше це зробити, задавши сортування за полем «Змінено». В результаті будуть показані документи, що відкривалися або изменявшиеся в той чи інший день.

6.

Коли знайдете потрібний тимчасовий файл Word, двічі клацніть по ньому. Перевірте, чи вся втрачена інформація є в ньому. Клацніть «Файл» і виберіть «Зберегти як ...». Перейменуйте файл і збережіть його в безпечному місці на жорсткому диску.
{/LikeAndRead}