Як відновити пошкоджені файли


Час від часу через зараження комп'ютера вірусом або поломки жорсткого диска файли, що зберігаються на комп'ютері, можуть виявитися пошкодженими. Крім того, можна просто випадково видалити потрібний файл. Пошкоджений файл завжди можна відновити, якщо попередньо була зроблена його резервна копія. В операційну систему Windows входить «Центр резервного копіювання та відновлення», завданням якого є допомога у всіх питаннях, що стосуються створення резервних копій файлів на вашому комп'ютері і їх відновлення.

Центр резервного копіювання та відновлення

1.


Запустіть Windows і увійдіть в систему під обліковим записом адміністратора.

2.


Натисніть кнопку «Пуск» і відкрийте "Панель управління". Клацніть іконку «Система й обслуговування» і виберіть значок «Центр резервного копіювання та відновлення».

3.

Натисніть кнопку «Відновити мої файли» в секції «Відновлення». Переконайтеся, що носій інформації, на який вироблялося резервне копіювання, підключений до комп'ютера.

4.

Натисніть "Перегляд файлів" і клацніть ім'я того файлу, який потрібно відновити. Виберіть папку, в яку буде відновлений файл, і натисніть кнопку «Відновити». З'явиться індикатор виконання відновлення, в якому буде детально відображатися інформація про хід процесу.
{LikeAndRead}

5.

Виконувати ці дії всіх відновлюваних файлів.{/LikeAndRead}