Як відновити системний реєстр


Пошкоджений реєстр може негативно позначитися на роботі всього комп'ютера і насамперед на його стабільності. Системний реєстр - це база даних параметрів і налаштувань, що відповідають за роботу встановленого програмного забезпечення в операційних систем Microsoft Windows. У Windows є Відновлення системи - це утиліта, яка відновлює важливі системні файли, в тому числі і системний реєстр, щоб підтримувати систему в працездатному стані. Відновлення системи жодним чином не позначиться на збереження ваших персональних даних і на роботі програм, встановлених на вашому комп'ютері.

1.


Натисніть «Пуск» і в рядку пошуку надрукуйте: system restore (відновлення системи). З отриманого методом пошуку списку виберіть програму «system restore (відновлення системи)». Після чого, запуститься помічник Windows.

2.


Натисніть «Далі» у вікні програми, щоб на екрані з'явився список точки відновлення.

3.

Виберіть таку дату точки відновлення, яка передувала тому дню, коли ви почали спостерігати неполадки в роботі операційної системи. Якщо ви невпевнені, то натисніть "Показати всі точки відновлення», щоб переглянути всі збережені на вашому комп'ютері точки відновлення.

4.

Натисніть «Далі» і потім «Завершити», щоб встановити обрану вами точку для відновлення реєстру. Комп'ютер виконає перезавантаження, і відновить старі налаштування реєстру.
{/LikeAndRead}