Як відновити файли з відформатованого диска


Форматування диска може виправити помилки і збої. Але при цьому форматування видаляє всі збережені на диску дані. Ви можете відновити всі файли, втрачені в результаті форматування, якщо попередньо створите їх резервну копію. Для цього можна використовувати попередньо встановлений в операційній системі Windows Центр резервного копіювання та відновлення. Ця утиліта бере на себе будь-які завдання, пов'язані з відновленням файлів.

1.


Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Панель управління». Клацніть на значку "Система й обслуговування" і виберіть "Центр резервного копіювання та відновлення».

2.


У самому першому вікні Центру архівації та відновлення натисніть «Відновити файли». Переконайтеся, що носій інформації, на якому збережена резервна копія, підключений до комп'ютера.

3.

Щоб знайти резервну копію файлів, натисніть «Пошук по папках» або «Пошук по файлах». Виберіть файли, які хочете відновити, і натисніть "Далі".

4.

Клацніть «У вихідному місці» і натисніть кнопку «Відновити», щоб запустити процес відновлення. Відкриється вікно, в якому буде відображатися хід відновлення. Коли смужка виконання дійде до кінця, всі файли будуть відновлені в вихідні папки.
{/LikeAndRead}