Як відновити фотографії, що зберігаються на диску


Ми всі коли-небудь помилково випадково видаляли фотографії - неважливо звідки - з камери, жорсткого диска, телефону або CD / DVD. Після усвідомлення зробленого залишалося тільки панікувати. На щастя, є безліч безкоштовних програм, які можна використовувати для відновлення видалених або пошкоджених фотографій. Чим раніше ви виявите, що накоїли, тим більше буде шансів на успішне відновлення. Справа в тому, що якщо нові дані будуть записані поверх віддаленої фотографії, то відновити її вже буде неможливо.

1.


Знайдіть програму, здатну допомогти вашій біді. Нижче перераховані три безкоштовні програми для відновлення файлів. Всі вони шукають видалені або втрачені в результаті форматування файли, але деякі можуть виконувати більш глибоке сканування.

Recuva може просканувати жорсткий диск об'ємом в 300 Гб за три хвилини. Це проста у використанні програма, відповідна для новачків.

ZAR (Zero Assumption Recovery) відмінно підходить для роботи з пошкодженими дисками. Вона виконує більш глибоке, ніж більшість інших програм, сканування, яке займає дуже багато часу.

PC Inspector File Recovery сканує швидко, але при цьому вимагає від користувача деяких знань про типи дисків, тому підходить більше для професіоналів.

2.


Скачайте і встановіть програму з настройками за замовчуванням.

3.

Запустіть програму. Виберіть розташування втрачених фотографій (наприклад, жорсткий диск, CD, карта пам'яті і т.д.). Якщо ви щось не розумієте в роботі програми, можете звернутися до довідки.

4.

Запустіть сканування і дивіться, чи не з'явиться зниклий файл. За допомогою програм, які виконують глибоке сканування, файл можна знайти ще до закінчення процесу сканування диска.
{LikeAndRead}

5.

Виберіть файл і вкажіть, куди хочете зберегти фотографію.
{/LikeAndRead}