Як вставити картинку в текстовий документ


Іноді необхідно, щоб у текстовому документі були картинки. Зображення можуть допомогти розставити в тексті акценти, вони дають можливість більш точно передати те, що ви хочете сказати. Зображення однаково добре будуть працювати і в написаній школярем статті, і в службовому доповіді. Текстові редактори (у тому числі, OpenOffice і Microsoft Word) надають можливість додавати зображення в різних форматах, таких як JPEG і PNG. Додавати можна як файли з жорсткого диска, так і файли з Інтернету.

1.


Знайдіть малюнок, який ви хочете вставити в текстовий документ. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть "Копіювати".

2.


Відкрийте папку, в якій був збережений потрібний вам файл, і відкрийте його. Клацніть правою кнопкою миші в тому місці, де ви хочете вставити зображення і виберіть "Вставити". Якщо ви хочете додати малюнок з Інтернету, перетягніть його з веб-сторінки в документ.

3.

Можна піти іншим шляхом: при відкритому документі відкрийте меню "Вставка" і виберіть пункт "Файл ...», можете вказати тип файлу, що вставляється. Запуститься діалогове вікно відкриття файлу. Виберіть малюнок, який хочете вставити в текстовий документ, і натисніть кнопку "Вставити" або "Далі". Зображення буде автоматично вставлено в документ.
{/LikeAndRead}