Як вставляти картинки в Adobe Photoshop


Photoshop - це знаменитий графічний і фоторедактор, створений компанією Adobe.

Його часто використовують як професіонали, так і аматори для створення реклам, логотипів, картинок і анімованих об'єктів. При використанні Photoshop найважливіше це знати, як відкрити потрібну вам картинку і вставити її потім в певне місце вашого проекту.

1.


Завантажте на комп'ютер зображення, які надалі будете використовувати у вашому проекті. Це можна зробити, скопіювавши зображення з цифрового носія, такого як фотоапарат або компакт-диск, або скачавши з інтернету, а також відсканувавши видрукувані зображення.

2.


Відкрийте Photoshop. Виберіть меню «Файл», потім підменю "Відкрити". У діалоговому вікні, знайдіть потрібне вам зображення, яке можете використовувати в якості фону у вашому проекті, і відкрийте його.

3.

У меню "Файл" відкрийте підменю "Відкрити". У діалоговому вікні, знайдіть зображення, яке хочете вставити у вже відкритий документ і натисніть "Відкрити". У палітрі «Шари» правою кнопкою миші клацніть на потрібному шарі і виберіть "Дублювати шар». У діалоговому вікні, в якості «Місця призначення» виберіть інший документ, який відкривали раніше, і натисніть "Ок".

4.

Поверніться до іншого документу і, використовуючи функції «Рухати» і «Масштаб», помістіть вставлену картинку в бажане місце.
{LikeAndRead}

5.

У меню "Файл" відкрийте підменю "Відкрити". У діалоговому вікні, знайдіть і відкрийте зображення, частина якого хочете використовувати. На панелі інструментів виберіть «Виділення полігонів» і окресліть лінію навколо предмета або людини, якого хочете вставити в зображення.

6.

У меню «Редагувати» виберіть "Копіювати". Поверніться до попереднього зображення, Виберіть «Редагувати», потім «Вставити». Використовуючи функції «Рухати» і «Масштаб», перемістіть зображення в бажане місце.
{/LikeAndRead}