Як вижити, якщо Ви стали вдовою через відеоігор


Доброго дня, мене звати Анна, і я стала вдовою через ігри. Дозвольте мені все пояснити. У далекому минулому, ще до появи в моїй родині Інтернету, у мене був чоловік. Ми разом дивилися телевізор, ходили в клуби і насолоджувалися часом, проведеним зі своїми дітьми. А потім трапилося Це - в наш дім прийшов Інтернет, і з його приходом все змінилося. Сталося все на початку 90-х, тому мені потрібно багато чого розповісти Вам, щоб пояснити, як я овдовіла в такому молодому віці.

Основна причина мого вдівства? Відеоігри, в основному масштабні багато користувачів онлайн ігри, такі як World of Warcraft, Lineage, Eve - список можна продовжувати довго.

Слідуйте за мною, і Ви побачите моє падіння і те, як я прийняла свою роль вдови.

1.


Захоплення відеоіграми.

Починалося все досить невинно. Інтернет проник в чоловічі голови, і вони були ним полонені. Вони шукали все більше і більше того, що могло б утримувати їх біля екрану, а потім з'явилися Вони - відеоігри. Зараз у когось з Вас, можливо, є чоловіки або хлопці, які захоплені консольними іграми. Мого ж чоловіка полонили ігри для персонального комп'ютера.

Я часто дражнила його тим, що у нього є коханка, і звуть її комп'ютер! Хм, цікаво, скільком людям дісталося через це на шлюборозлучному процесі? Я відволіклася ... Першим правилом виживання було просто дозволити йому грати, змиритися з тим, що рано вранці він вже сидить за комп'ютером, і що максимум, на що мені можна розраховувати - швидкий поцілунок в щоку, коли він в черговий раз наливає собі чашку кави. І це не зміниться.

2.


Відеоігри і щаслива пара.

Подумайте про те, як здорово, що Ви в будь-який момент знаєте, де знаходиться Ваш чоловік. Адже він міг би зараз пити і веселитися зі своїми приятелями чи займатися чим-небудь ще гірше. Я розумію, що цей факт ніяк не допомагає, якщо Ваш чоловік повністю ігнорує Вас, але насправді Вам пощастило.

3.

Людина в навушниках з мікрофоном.

Коли він сидить за комп'ютером, Ви можете почути дивні розмови - це він через свої навушники з мікрофоном спілкується з іншими гравцями. Не звертайте уваги, якщо він скаже щось на кшталт: «Я тільки що витратив Х монет на новий автомобіль». Ви захочете запитати: «Що ти зробив?!» - Але виявиться, що він звертався до Вас. Вчіться ігнорувати його.

4.

Ельфійка з World of Warcraft.

Навіть не намагайтеся порівнювати себе з сексуальними персонажами ігор. Ніщо на цій планеті не допоможе Вам мати такий же бюст або таку ж суперечить законам гравітації фігуру, як у тій спекотної ельфійки з World of Warcraft, за якою зараз біжить Ваш чоловік.
{LikeAndRead}

5.

Веселимося!

Вчіться жити з цим. Я дуже багато чого намагалася зробити, щоб подолати залежність свого чоловіка. Я навіть одягалася як ельф, але і це не спрацювало - так що ніщо не допоможе :) Будьте щасливі тим, що він удома разом з Вами, і подумайте про те, як можна час від часу виманювати його зі світу ігор, щоб нагадати, що значить бути людиною :){/LikeAndRead}