Як виграти бій з іншим гравцем у World of Warcraft


Ця статися розповість, як збільшити свої шанси на перемогу в боях між гравцями в World of Warcraft.

1.


Щоб перемогти в битві проти іншого гравця, перше, що вам потрібно зробити - вивчити кожен з наявних у грі класів. У World of Warcraft є кілька класів персонажів, і у кожного зазвичай 2-3 варіанти спеціалізації. Наприклад, маги діляться на вогняних і крижаних. Коли вступаєте в сутичку з противником, ви повинні знати, з ким доведеться мати справу.

2.


Далі вам потрібно вивчити здібності кожного класу. Якщо ви граєте за воїна, вам потрібно вміти переривати заклинання противника - лікаря (жерця або шамана), який вимовляє зцілювальне заклинання. Якщо ви не зможете перервати його, вважайте, вся виконана робота пішла нанівець.

3.

Потім освойте позиціонування на полі бою і використання різних особливостей рельєфу. Якщо ваш персонаж не може носити важку броню або не здатен завдати ворогові серйозної шкоди, вам доведеться уникати прямого контакту з противником. Використовуйте такі місця, де до вас не зможуть дотягнутися бійці, сильні в ближньому бою, або місця, з яких можна швидко втекти. Забігайте за стовпи і бігайте навколо них, щоб героєві було складніше нанести вам удар в рукопашному бою. Робіть що завгодно, щоб уникнути пошкоджень.

4.

Далі, вам потрібно збільшити рейтинг стійкості. Чим більше ваша стійкість, тим менше шкоди ви отримуєте від інших гравців, зате їм можете завдати більше шкоди. Якщо ваша стійкість невелика, ви будете надзвичайно уразливі в бою.
{LikeAndRead}

5.

І, нарешті, користуйтеся усіма можливими видами контролюючих заклинань: страх, циклон і тому подібними.
{/LikeAndRead}