Як виконати завантаження c CD або DVD-диска


Якщо ваш комп'ютер не завантажується з жорсткого диска через пошкодження файлу реєстру або інший нефатальної помилки, скористайтеся CD або DVD-диском з попередньо встановленою операційною системою або інструментами відновлення реєстру, щоб завантажити комп'ютер. Крім того, завантаження з CD або DVD-диска - це зручний спосіб тестування нової операційної системи перед її установкою на комп'ютер.

МАС

1.


Вставте завантажувальний диск в дисковод. Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити комп'ютер, а потім натисніть клавішу Option.

2.


Виберіть «Завантаження з CD» в якості режиму завантаження.

3.

Клацніть праву стрілку, щоб підтвердити вибір, а потім знову перезавантажте комп'ютер, натиснувши одночасно клавіші Command, Option, Shift і Delete.

PC

1.

Вставте завантажувальний диск в дисковод.

2.

Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити комп'ютер. Більшість останніх моделей ПК здатні завантажуватися з CD-диска. Якщо ж ваш комп'ютер не завантажується, перейдіть в меню налаштування КМОП (BIOS) для активації даної функції. На дисплеї з'явиться вказівка, яку клавішу слід натиснути для початку завантаження. В останніх версіях звичайно треба натискати Delete (Del), а в більш старих - F2, F6 або F10. У меню установки КМОП перейдіть в Параметри завантаження і виберіть завантаження з CD або DVD в якості основного джерела завантаження. Збережіть і закрийте.

3.

Перезавантажте комп'ютер. Тепер він повинен завантажитися c CD або DVD-диска.
{/LikeAndRead}