Як вирізати частину зображення


Інтернет повний цікавих і неповторний картинок і фотографій, які ви можете використовувати в своїх проектах в якості ілюстрацій. Вирізка окремого малюнка з цілого зображення допоможе заощадити багато часу і сил. Змінивши фон, можна створити абсолютно нове зображення, яке буде чудово виглядати у вашому проекті.

1.


Скачайте зображення, з яким збираєтеся працювати. Для цього клацніть на потрібному зображенні правою кнопкою миші і оберіть "Зберегти малюнок як». Збережіть малюнок на робочому столі, щоб його можна було легко знайти. Щоб мати можливість працювати з фотографіями, картинами або журнальними ілюстрації, їх можна відсканувати.

2.


Відкрийте графічний редактор, такий як Photoshop, PhotoImpact або Paint Shop Pro. За допомогою цієї програми ви зможете вирізати частину вихідного зображення, зберегти її і потім використовувати десь ще.

3.

Відкрийте зображення в робочому вікні. Щоб вибрати частину зображення, яку хочете вирізати, використовуйте інструмент виділення. Щоб створити копію виділеного фрагмента, відкрийте меню, що випадає і виберіть "Копіювати". Відкрийте в робочій області нове вікно. Потім, щоб вкласти в нове вікно скопійоване частину зображення, встановіть курсор на нове вікно і виберіть у меню «Редагувати» і «Вставити».

4.

Збільште масштаб зображення як мінімум до 200 відсотків. Тепер виберіть інструмент «Ластик» і приступайте до більш детальної обробці зображення. За допомогою ластику видаляйте непотрібні частини. Виділяйте ділянки якнайближче до фотографії та періть всі навколо його контуру.
{LikeAndRead}

5.

Знову збільшіть зображення. Перегляньте контур об'єкта, який хочете зберегти, і переконайтеся, що його краю чисті, і ви видалили всі небажані пікселі. Тепер ви зробили все, щоб зберегти зображення у вигляді, придатному для використання в іншій картинці.

6.

Відкрийте меню "Файл" і виберіть "Зберегти як". У спадному меню поля «Тип файлу» виберіть «GIF» і натисніть кнопку «ОК». У відповідь на запит вкажіть прозорий фон і натисніть кнопку «Так». Фоновий колір малюнків зазвичай робиться прозорим. Це дозволяє видалити пікселі заданого кольору і зберегти решту зображення. Задайте ім'я файлу і натисніть "ОК".

7.

Перевірте результат своєї роботи. Закрийте вікно, в якому показується нове зображення, потім розкрийте меню «Файл» і виберіть відкриття нового файлу. Відкрийте збережений вами файл, щоб переконатися в тому, що він відповідає вашій задумом.{/LikeAndRead}