Як робити анімовані аватари


Перевага анімованих аватарів в тому, що вони привертають увагу. Більшість користувачів інтернету переглядають сторінки і сайти досить побіжно, а анімований аватар - це вірний спосіб затримати їх увагу подовше. Візьміть до відома, що поради, наведені в цій статті, стосуються роботи зі стандартними програмами, при роботі з іншими програмами можуть знадобитися інші дії.

1. Для початку навчіться робити звичайні аватари. Неанімірованние аватари зробити набагато легше, крім того, на їх основі можна буде потренуватися робити анімовані.

2. Щоб робити анімовані аватари, придбайте програму обробки відео. Багато виробників таких програм надають безкоштовне 15-ти денні пробні версії своїх програм, цього може бути достатньо. Щоб роздобути таку програму, все, що вам потрібно, це через будь-яку пошукову систему знайти її в інтернеті і завантажити на ваш комп'ютер.

3. Після того, як завантажте та встановіть програму, запустіть її, клацнувши ярлик на робочому столі і зайдіть в меню Animator Option. Дотримуйтесь інструкцій і оберіть розмір аватара 100х100, це стандартний розмір аватарів.

4. Додайте зображення, натиснувши на меню «File» (Файл) і вибравши там опцію «Add image» (Додати зображення). Так ви зможете вибрати будь-яке зображення, що зберігається на комп'ютері або інших підключених пристроях. Зверніть увагу на те, що якщо це зображення занадто велике, воно не вписуватиметься в рамку, яку видно на екрані. Щоб це виправити клацніть на зображення правою кнопкою миші і подкорректируйте розмір, щоб картинка опинилася всередині рамки.

5. Якщо хочете додати інші зображення, виберіть функцію «Insert Frame» (Вставити кадр). Цю функцію можна знайти в нижній частині вікна програми. Потім виберіть функцію «Empty Frame» (Порожній кадр), і повторіть крок 4. Кадр, який в даний момент редагуєте, буде відображатися в центрі екрана, а всі інші будуть розташовані вздовж нижньої частини екрану, зазвичай в тій послідовності, в якій будуть змінюватися, коли ви закінчите створення аватари.

6. Встановіть час тривалості кожної анімації. У більшості програм - стандартний час тривалості кадру дорівнює 0,1 сек. Це занадто швидко. Якщо подвійним клацанням по зображенню відкрити відповідні функції, час можна збільшити. 0,8 сек - ось хороше значення, яке задовольнить і молодих і старих. Через меню перетворення у верхній частині екрану можна додати переходи між різними кадрами, а потім вибрати вподобані вам ефекти.

7. Зберігайте аватари в дозволі. GIF і завантажуйте в свої профілі і на веб-сайти. Якщо браузер видає повідомлення про помилку, що веб-сайт або профіль перевантажений, продовжуйте спроби, це стандартна проблема.
{/LikeAndRead}