Як робити блинки-написи


Блінка - це анімована графіка, зазвичай невеликого розміру, найчастіше використовується в якості підпису на різних сайтах (зокрема форумах) або для прикраси сторінки. Блінка бувають декількох видів, але загальне для них, це те, що вони блищать і міняють зображення. Їх легко можна зробити самому, використовуючи простий графічний редактор і програму для створення анімації.

1.


Якщо у вас немає графічного редактора, скачайте будь-який безкоштовний редактор з Інтернету або використовуйте звичайний Microsoft Paint. Завантажуйте програми тільки з офіційних або перевірених сайтів. Також скачайте програму для створення анімації. Щоб встановити додаток, дотримуйтесь інструкцій на моніторі. Запустіть обидві програми.

2.


У графічному редакторі створіть основу для блинки. Наприклад, якщо ви хочете зробити блинки, в якому буде блищати тільки рамочка, вам потрібно намалювати її, використовуючи такі інструменти як «Олівець» або «Кисть», зменшивши її розмір до одного пікселя. Якщо ви хочете, щоб блищали букви або якийсь певний блок, намалюйте його і залийте тим кольором, з якого буде починатися анімація. Щоб додати текст, скористайтеся відповідним інструментом. Намагайтеся використовувати стандартні шрифти, а текст писати великими літерами. Додайте інші елементи, наприклад, невеликі іконки і обріжте зображення, щоб не було зайвого білого простору. Збережіть отримане зображення.

3.

Скопіюйте базовий шар свого зображення (зайдіть в меню "Правка" - "Копіювати" в графічному редакторі або натисніть правою кнопкою миші на зображенні) в програмі для створення анімації і виберіть "Вставити як нову анімацію». Врахуйте, що анімація буде починатися так, як виглядає перший її кадр.

4.

Поверніться в графічний редактор і відредагуйте ваше зображення, це буде другий кадр. Якщо на вашому блинки будуть блищати текст або блоки, то вам потрібно поміняти їх колір на той, який ви хочете отримати в другому кадрі. Якщо ж на блинки будуть елементи, які з'являються і зникають, або «стрибають» по зображенню, то тоді вам потрібно буде міняти їх положення або просто видаляти.
{LikeAndRead}

5.

Копіюйте кожен новий кадр і вставляйте його як кадр анімації. Більшість програм для створення анімації мають функцію попереднього перегляду, завдяки якій ви можете побачити свою анімацію в процесі її створення. Періодично зберігайте свою роботу.

6.

Налаштуйте потрібну вам швидкість анімації. Щоб це зробити, виберіть всі кадри, зайшовши в меню "Правка" - "Виділити все" або натиснувши комбінацію клавіш «Ctrl + A». Виберіть вкладку «Властивості кадру» або щось в цьому роді, все залежить від того, яка у вас програма. У цій вкладці ви можете поставити потрібну вам швидкість анімації. Зазвичай вона змінюється з кроком в 1/100 секунди. У вікні попереднього ви можете побачити результат. Якщо він вас влаштовує, збережіть анімацію у форматі. GIF.
{/LikeAndRead}