Як додати ботів в грі Counter Strike


Counter Strike - забавна і зваблива комп'ютерна гра, в яку грають сотні тисяч людей по всьому світу. Незважаючи на свій похилий вік, вона залишається кращим коли-небудь створеним командним шутером від першої особи. Якщо вам проблематично знайти собі товаришів по грі або ви хочете битися з комп'ютером, то ви можете додати в гру ботів замість живих гравців.

Створення сервера і додавання ботів.

1.


Налаштування сервера.

Якщо у вас є доступ до онлайн-серверу, пропустіть цей крок.
Якщо ні, створіть онлайн-сервер:
1. Запустіть Counter-Strike Source.

2.


У головному меню виберіть пункт "Створити сервер».

3.

Відкриється розділ, в якому можна вибрати картку, число гравців, число ботів і рівень складності. Задайте необхідні налаштування (можна додати ботів в цьому пункті, але краще зробити це через консоль). Натисніть OK.

2.

Консоль.

Щоб була можливість використовувати команди консолі (які дозволять вам додати в гру ботів), консоль повинна бути включена. Зайдіть в налаштування і виберіть пункт "Клавіатура». Клацніть на пункт «Додаткові настройки», там оберіть "Enable Developer Console». Натисніть OK. Тепер натисканням клавіші «тильда» (~) можна викликати консоль.

3.

Щоб додати в сервер ботів введіть з консолі:
bot_add

Натисніть клавішу «enter». Бот буде присутній на сервері доти, поки залишаються вільні місця для гравців.

Щоб додати ботів в ту чи іншу команду, використовуйте команди:
bot_add_ct
або
bot_add_t

Перша команда додає ботів в команду Контртерористів, друга в команду терористів. Майте на увазі, що в налаштуваннях гри за умовчанням в обох командах однакове число гравців. Щоб виправити ці налаштування, використовуйте наступну команду консолі:
mp_autoteambalance 0

Щоб видалити бота з команди, використовуйте команду
bot_kick 'name'

де 'name'-ім'я бота в грі.

4.

Якщо ви використовуйте виділений сервер з правами адміністратора, то ви повинні активувати можливість введення команд з ручною консолі rcon (remote console), ввівши відповідний пароль. Відкрийте консоль і введіть:
rcon_password 'passwordhere'

де 'passwordhere' - відповідно ваш пароль. Після цього ви зможете додавати ботів на сервер за допомогою звичайних команд, описаних вище. Єдина відмінність у тому, що перед відповідною командою слід додавати
rcon

Наприклад, щоб додати бота, просто відкрийте консоль і відповідно введіть:
rcon bot_add, rcon bot_add_ct або rcon_bot_add_t
{/LikeAndRead}