Як додати субтитри до фільму


Безліч іноземних фільмів, на жаль, не забезпечені субтитрами. Але користувачі знайшли вихід з цієї ситуації і були створені спеціальні кодеки, що дозволяють додавати у фільм власні субтитри.

1.


Завантажте кодек DirectVobSub і запустіть його, щоб почати установку програми відображення субтитрів. Переконайтеся, що ви завантажили кодек разом з інсталяційний файл.

2.


Субтитри до цікавить вас фільму можна знайти на сайті Divxsubtitles.net. Перейменуйте файл субтитрів так, щоб його назва точно збігалося з назвою фільму (окрім розширення файлу). Наприклад, якщо файл вашого фільму називається «movie.avi», то файл субтитрів до нього повинен називатися «movie.sub».

3.

Запустіть Windows Media Player і відкрийте свій файл фільму, який повинен мати розширення. Avi,. Mpeg або. Divx. Щоб зробити це, виберіть пункт меню "File" ("Файл"), потім «Open» («Відкрити») і введіть шлях до файлу фільму.

4.

Виберіть файл фільму і натисніть «Open».
{LikeAndRead}

5.

Натисніть «Play» («Відтворити»), потім «Lyrics, Captions and Subtitles» («Слова пісень, субтитри і підписи») і, нарешті, «On». Тепер можна дивитися фільм з субтитрами.
{/LikeAndRead}