Як завантажувати шрифти в Microsoft Оffice


Шрифти можна скачувати безкоштовно.

Компанія Microsoft включила в Microsoft Office функцію вибору шрифту, який можна використовувати в різних Office програмах. Однак незабаром вам можуть набриднути одні й ті ж шрифти. На щастя, на багатьох сайтах пропонують завантажити шрифти, які ви можете додати до списку шрифтів Microsoft Office. На багатьох таких сайтах шрифт можна скачати безкоштовно.

1.


Зайдіть на сайт зі шрифтами. Такі сайти, згідно з термінологією Microsoft Office, називаються фабриками шрифтів. Microsoft пропонує список сайтів з безкоштовними, пробними і платними шрифтами.

2.


Перегляньте всі шрифти і виберіть сподобався. Скачайте його, дотримуючись інструкцій на сайті. У діалоговому вікні "Зберегти як" виберіть папку, в яку хочете шрифт,.

3.

Натисніть «Пуск», «Панель управління» і виберіть «Оформлення і теми».

4.

Натисніть «Шрифт», в навігаційній панелі виберіть «Файл» і натисніть «Встановити новий шрифт». Щоб знайти тільки що скачаний шрифт скористайтеся деревом папок і дисків. Натисніть на шрифт і виберіть «Встановити».
{LikeAndRead}

5.

Відкрийте одну з програм Microsoft Office. Наприклад, Microsoft Word. Відкрийте список шрифтів і перегорніть його, поки не знайдете встановлений вами шрифт.

6.

Впровадити новий шрифт, якщо хочете в майбутньому ділитися вашими файлами з іншими. За словами компанії Microsoft, люди, яким ви посилаєте свої файли, не побачать тексту, набраного новим шрифтом, якщо такий само не буде встановлений на їх комп'ютері. Щоб вирішити цю проблему, в меню «Сервіс» виберіть пункт "Параметри", на вкладці «Збереження» виберіть «Вставити поточні шрифти». Зверніть увагу на те, що це може збільшити розмір файлу.
{/LikeAndRead}