Як завантажити в Інтернет файл MP3


Якщо ви записали пісню або подкаст у форматі MP3 і хочете представити його широкій аудиторії, найкраще буде завантажити запис в Інтернет. В Інтернеті є багато різних сервісів, які дозволяють завантажувати і ділитися записаними MP3 файлами з іншими фанатами або друзями.

1.


Завантажте записану пісню на сайт Myspace. На цьому сайті можна створити сторінку свою або своєї групи і рекламувати її. Також на свою сторінку ви можете завантажувати пісні, які інші користувачі зможуть прослуховувати в режимі онлайн або завантажувати на свій комп'ютер.

2.


Також для завантаження MP3 файлів можна скористатися сервісом Dropbox. Dropbox - це веб-сайт, на якому можна зберігати MP3 файли. Якщо ви хочете поділитися своїми файлами з іншими користувачами мережі Інтернет, але не хочете завантажувати їх на сайт, то ви можете просто скинути файли в загальну папку Dropbox, файлами з якої можна поділитися по електронній пошті або в соціальних мережах.

3.

Завантажте свою пісню на сайт YouTube за допомогою MP32Tube. Завантажте свій MP3 файл і яке-небудь зображення, і ви отримаєте сконвертування відео, яке вже буде завантажено на YouTube. Після завантаження файлу на MP32Tube, але перед підтвердженням відправки, ви можете редагувати назву та опис файлу. На YouTube буде показано ролик, в якому ваша пісня буде звучати на тлі завантаженого зображення.
{/LikeAndRead}