Як завантажити старі ігри для ПК


Нехай у старих ігор для ПК не дуже гарна графіка і звук, але в деякі з них до цих пір цікаво грати. Багато сучасні гравці володіють значним архівом старих 2D-ігор. Завантаження старих ігор дозволить вам зануритися в минуле і отримати нові враження.

1.


Перш ніж грати в старі ігри, доведеться перевести стрілки годинника назад на вашому ультра-сучасному комп'ютері. Більшість старих ігор не вдасться запустити на сучасному комп'ютері. На щастя, цю проблему можна вирішити. Існують безкоштовні DOSBox-програми (доступні як для Windows, так і для Linux), які створюють середовище, необхідну для функціонування старих ігор, яким потрібно набагато менше системних ресурсів, ніж сучасним іграм.

2.


Роздобудьте ліцензійну копію гри. Якщо ви шукаєте конкретну гру, то пошук доцільно починати з сайту компанії-розробника гри. Багато розробники дозволяють завантажити свої старі ігри безкоштовно або за дуже низькими цінами. Наприклад, на офіційному сайті розробника комп'ютерних ігор 3D Realms (творці Duke Nukem) доступні для вільного завантаження повні версії їх старих ігор. Bethesda Softworks - творець серії рольових ігор «Elder Scrolls», на їх сайті гра «Elder Scrolls: Arena» доступна для безкоштовного завантаження. Навіть якщо потрібну гру не вдалося знайти на сайті розробника, ви можете завантажити повну версію цікавить ігри через сервіс «Game Tap». На цьому сервісі доступна безліч старих ігор для ПК і консольних ігор. Деякі можна завантажити безкоштовно, на інші потрібно оформити підписку.

3.

Як знайти маловідому гру. Коли ви переглянули всю доступну інформацію, прийшов час почати пошук. У той час як деякі ігри є загальновизнаними класичними хітами, які можуть бути досі на слуху, існує безліч інших менш відомих, але цікавих ігор. На щастя, віддані фанати комп'ютерних ігор зберегли ці шедеври. Сайти, на яких можна знайти такі ігри, як правило, дозволяють легко завантажити їх і забезпечують вас додатковою інформацією про гру.{/LikeAndRead}