Як завантажитися з віртуального CD-диска


Віртуальний CD-диск - це, по суті, образ або копія фізичного CD або DVD-диска. Його також називають «ISO», з розширення, яке зазвичай має файл віртуального диска. ISO також використовують для резервного копіювання дисків. Щоб завантажитися з віртуального диска або запустити з нього додаток, вам потрібно встановити на ваш комп'ютер віртуальний дисковод. Після того, як ви встановите віртуальний дисковод, завантажитися з віртуального диска буде також легко, як відкрити звичайний CD-диск на вашому комп'ютері.

1.


Завантажте програму створення віртуального дисковода з інтернету (наприклад, Daemon Tools).

2.


Відкрийте завантажений вами інсталяційний файл. Погодьтеся з усіма умовами та виберіть папку для встановлення програми. Зазвичай програму можна буде запустити з двох місць. Ви можете запустити програму зі списку програм у меню «Пуск» або простіше - через іконку на панелі задач у нижній частині екрана.

3.

Клацніть правою кнопкою миші по іконці програми. Залежно від того, якою програмою створення віртуальних дисків ви користуєтеся, з'явиться пункт «Mount Image» («Монтувати образ»). Виберіть цей пункт із спливаючого вікна. Знайдіть ISO-файл або віртуальний CD-диск, з якого ви хотіли б завантажитися і натисніть "Відкрити". Віртуальний диск нічим не відрізнятиметься від фізичного, і завантаження буде йти як звичайно.
{/LikeAndRead}