Як записати DVD диск на комп'ютері з операційною системою Windows


На комп'ютерах більшості людей є інформація, для якої непогано б було зробити резервну копію. Один з найпростіших способів створити резервну копію потрібних даних - записати їх на DVD диск. DVD диски здатні вмістити великий обсяг інформації, і їх легко зберігати. Якщо ви користуєтеся однією з останніх версій Windows, вам не знадобиться купувати чи скачувати додаткове програмне забезпечення. В операційну систему Windows зараз входять програми для запису DVD дисків.

1.


Вставте DVD диск у пишучий привід комп'ютера. Дайте Windows час, щоб прочитати диск. Відкриється вікно з вибором дій, які необхідно вчинити з DVD. Одним з варіантів буде «Записати файли на диск у Windows». Клацніть на ньому.

2.


У новому сплив вікні задайте ім'я DVD - за умовчанням ім'ям буде поточна дата. Натисніть «Далі».

3.

Виберіть, як саме ви хочете записати диск. Можете вибрати «Live File System» (жива файлова система) або "Master" (майстер). Перша дозволить працювати з диском також, як з USB флешкою - вільно записувати і видаляти файли - але при цьому диск не можна буде прочитати на комп'ютері, на якому встановлена більш рання версія Windows. «Master» (майстер) запише файли на диск назавжди, такий диск буде читатися будь операційною системою. Натисніть «Далі».

4.

Перетягніть файли, які збираєтеся записати на диск, з тієї папки, де вони знаходяться, в з'явилося нове вікно. Можете перетягувати нові файли, поки повністю не заповните весь диск - приблизно 4,5 Гб. Натисніть "Записати на диск». Дозвольте Windows провести запис інформації на диск.
{LikeAndRead}

5.

Дістаньте DVD диск з приводу, позначте його і приберіть туди, де він у вас буде зберігатися.
{/LikeAndRead}