Як записати DVD диск на комп'ютері, щоб його можна було подивитися на телевізорі


За допомогою недорогих записуючих DVD приводів ви можете перенести домашню колекцію відео з касет на більш надійний носій, DVD диски. DVD є фантастичним форматом для зберігання великих обсягів даних на одному диску або для відтворення фільмів з високою якістю зображення. З появою доступних домашніх записуючих DVD приводів, стало можливо записувати DVD диски на комп'ютері, для відтворення на телевізорі за допомогою стандартного програвача DVD. Записувати DVD диски будинку легко і дешево, крім того, ви збережете свої улюблені фільми в новому форматі. Для цього вам знадобиться програмне забезпечення для редагування відео файлів (з можливістю конвертації в DVD формат), програмне забезпечення для запису DVD дисків, пишучий DVD привід, DVD диски та відео файли.

1.


Запустіть програму для роботи з відео. Відкрийте за допомогою неї відео файл, який ви хочете записати на DVD диск, щоб дивитися його на телевізорі. При необхідності редагуйте ваш відео файл (вирізайте зайве тощо). Подумайте, чи не варто підвищити рівень гучності, якщо він занадто низький, так як багато програми занижують рівень звуку, щоб не було відгомонів та інших проблем з відтворенням звуку при використанні систем об'ємного звучання.

2.


Конвертуйте відредаговані версії файлів у формати. VOB,. BUF і. ISO. Це може зайняти деякий час, так що будьте готові трохи почекати, поки йде цей процес. Закрийте програмне забезпечення для редагування відео. Вставте DVD-R болванку в ваш пишучий DVD привід (використовуйте DVD-R для максимальної сумісності, вони відтворюються на будь-яких DVD програвачах). Запустіть програмне забезпечення для запису DVD. Створіть нову DVD відео сесію, щоб налаштувати програмне забезпечення для запису правильного DVD формату.

3.

Додайте папку, в якій зберігаються ваші файли форматів. VOB,. BUF і. ISO. в папку "VIDEO_TS" у вашій DVD сесії. Тепер DVD готовий для запису. Натисніть на меню записати / record або пропалити / burn, виберіть швидкість запису, сумісну з вашим DVD приводом і DVD-R диском, на який ви записуєте. Чекайте, поки процес записи не завершиться.{/LikeAndRead}