Як записати MP3 на DVD


DVD по ємності істотно перевершують звичайні компакт-диски, прикладом тому служить те, що фільми в основному записуються на DVD, в той час як на компакт диски пишуть лише музику. Все більше і більше музичних виконавців разом з безпосередньо альбомом записують на диск різне додаткове вміст, наприклад, відео з концертів. Сам процес запису MP3 на DVD простіше простого, але не загубіться серед величезного розмаїття DVD дисків.

1.


Вставте чистий DVD-R (під цим поняттям ховається записуваний DVD) в DVD дисковод вашого ПК. Після цього, залежно від налаштувань вашої операційної системи відкривається або не відкривається вікно автозапуску. Але це вікно нам все одно не буде потрібно, можете його спокійно закривати.

2.


Пройдіть у "Мій комп'ютер" (або його аналог в іншій «операційці») і в новому вікні відкрийте DVD, якшо подвійним клацанням миші по DVD дисковода. У вікні, має бути порожньо, оскільки ваш диск чистий.

3.

Визначтеся з MP3 файлами, які потрібно записати. Доцільним буде зберігати всі MP3 файли в одній папці на робочому столі, яку назвіть, наприклад, "Моя музика" або що-небудь в цьому роді.

4.

Перетягніть свої MP3 файли у вікно відкритого DVD, комп'ютер відповість на це ваша дія новим вікном з питанням дозволу скопіювати файли на диск, виберете в ньому «Так».
{LikeAndRead}

5.

Назвіть ваш DVD на свій розсуд (мужайтеся, кінець вже близький) і клацніть на «Запис» або «Пропалення», щоб почати записування файлів на диск. Тепер вам залишається тільки не заважати комп'ютера, і процес пропалювання завершиться сам собою.
{/LikeAndRead}