Як записати MP3 файли на компакт диск в ОС Windows XP


MP3 - це поширений формат для зберігання музики, який, крім усього іншого, повсюдно використовується в цифрових аудіо плеєрах. Записати MP3 файли на диск можна двома способами: створити компакт диск з даними (подібний диск буде відтворюватися і на ПК і на MP3 CD-плеєрі) і створити звуковий компакт диск (який вже буде відтворюватися на будь-якому CD плеєрі). Windows Media Player, програма для ОС Windows, може записувати музику на диск обома вищезазначеними методами.

1.


Вставте чистий компакт диск у дисковода комп'ютера.

2.


Натисніть «Пуск» і виберете пункт "Всі програми". Клацанням миші запустіть «Windows Media Player». Також цю програму можна запустити, якшо по її іконці на панелі завдань.

3.

Знову натисніть «Пуск» і виберете "Мій комп'ютер", щоб почати роботу з Провідником Windows.

4.

У Провіднику Windows знайдіть потрібну вам папку з MP3 файлами.
{LikeAndRead}

5.

Виділіть цікавлять вас MP3 файли. Затисніть клавішу «Ctrl» на клавіатурі і клацніть по будь-якому MP3 файлу - так ви виділите кілька файлів.

6.

Клацніть правою кнопкою миші по пункту «Запис» в Windows Media Player. Позначте опцію "Записати компакт диск з даними» або опцію "Записати звуковий компакт диск» із запропонованого списку.

7.

Відкрийте вкладку «Запис» і перетягніть виділені MP3 файли (Крок 5) у «Список запису» Windows Media Player (права частина вікна програми), затиснувши ліву кнопку миші.

8.

Натисніть кнопку «Почати запис» у правому нижньому куті. Ваш компакт диск буде автоматично витягнутий з дисковода після закінчення запису.
{/LikeAndRead}