Як записати відео ролик з комп'ютерної гри


Захват, з яким ви розповідаєте про свої досягнення в комп'ютерних іграх може бути затьмарений, якщо ваші друзі почнуть насміхатися і попросять надати їм докази. Ви можете стерти єхидні посмішки з їхніх облич, якщо подбаєте про все заздалегідь і запишете свою гру на відео. Існує безліч безкоштовних програм для запису ходу гри. Одна з таких програм - Fraps для Windows. Безкоштовна версія має обмеження за часом запису і на зображенні буде видно водяний знак, але це не зменшить силу враження, яке даний запис справить на ваших друзів (а ще краще ворогів). Для запису відео вам знадобиться Windows XP, Vista або 7 і програма Fraps.

1. Скачайте Fraps. Запустіть установку подвійним клацанням миші на файлі «setup.exe» і дотримуйтесь усіх вказівок.

2. Запустіть програму Fraps подвійним клацанням миші на ярлику. Програма запуститься і з'явиться відповідне вікно. Натисніть на закладку «Movies». Запам'ятайте кнопку, що включає запис (за замовчуванням F9).

3. Запустіть гру. Зверніть увагу на жовті цифри в лівому верхньому кутку екрану. Вони відображають кількість кадрів в секунду, відтворюваних вашим монітором. Натисніть кнопку запису відео (за замовчуванням F9) і цифри стануть червоного кольору, це означає, що в даний момент йде запис ігрового процесу.

4. Коли завершите запис, шукайте своє відео з дозволом. AVI в папці C :/ Fraps / Movies.
{/LikeAndRead}