Як записувати відео ігри


Завжди хотіли зробити відео-інструкцію по проходженню відеоігри для приставки? Або просто показати якийсь кумедний момент? Тоді ця стаття для вас. Ми навчимо вас, як записати гру прямо з телевізора, не перериваючи самої гри.

1.


Для початку вам абсолютно необхідно знайти, де можна придбати Pinnacle Dazzle Video Creator Plus. Це пристрій може записувати все, що відбувається на моніторі. Це означає, що в процесі гри ви зможете записувати відео. Ціни на нього можуть відрізнятися в залежності від того, де ви його купите.

2.


Тепер вам знадобиться три екранованих Y-образних перехідника з одним виходом «тато» і два «мама». Їх вартість також може змінюватись. За допомогою перехідника ви зможете підключити дроти від консолі до одного порту, а дроти від телевізора - до іншого. При цьому відеоприставка підключена до Dazzle.

3.

Тепер займемося настройками. Спочатку вам необхідно взяти Dazzle і підключити три перехідника до кожного входу в Dazzle (входи трьох кольорів: червоний, білий і жовтий). Тепер вам необхідно взяти телевізійні кабелі від консолі і вставити у відповідності з квітами в порти Y-образного перехідника (тобто червоний дріт від ігрової консолі я підключаю до перехідника, з'єднаному з червоним введенням на Dazzle).

4.

Коли ви проробили все, описане в попередньому пункті, ви берете двосторонній телевізійний кабель і підключаєте однією стороною до перехідника відповідного кольору (переконайтеся, що другий дріт, підключений до того ж переходнику такого ж кольору, тобто ви підключаєте червоний дріт поруч з уже підключеним червоним проводом.) Тепер підключіть інші кінці двостороннього телевізійний кабелю до входів на моніторі.
{LikeAndRead}

5.

Тепер підключіть USB кабель з іншого боку Dazzle до ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Тепер встановіть програму Pinnacle Studio, яка йшла в комплекті з Dazzle на ваш комп'ютер. Тепер встановіть з'єднання через порт USB, і ось, ви готові записувати відео безпосередньо з екрану. Я сподіваюся, моя інструкція вам допоможе.
{/LikeAndRead}