Як записувати потокове аудіо


Створити копію своїх улюблених аудіо потоків і тим самим полегшити собі життя - адже вам більше не знадобиться підключення до інтернету, щоб прослухати улюблені записи - дуже просто. Якщо у вас буде відповідне програмне забезпечення, ви з легкістю зможете записувати і редагувати потоки високої якості.

1.


Скачайте з будь-якого надійного сайту дистрибутив GoldWave. Запустіть інсталятор, а коли програма встановиться, запустіть її з робочого столу або панелі швидкого запуску.

2.


Закрийте повідомлення, яке з'явиться при відкритті GoldWave. У правій частині головного меню програми ви побачите панель «Control / Settings (Управління / Установки)». Натисніть кнопку «Properties (Властивості)», вона розташована праворуч від кнопки «Stop (Стоп)», нижче кнопки «Pause (Пауза)».

3.

Відкрийте вкладку з написом «Volume (Гучність)», потім встановіть значення «Master», рівне 70% і значення «Stereo Mix», рівне 80%. Щоб продовжити, натисніть кнопку "ОК" в нижній частині сторінки.

4.

У головному меню GoldWave натисніть кнопку «New (Новий)» - вона розташована у верхньому лівому кутку під заголовком «File (Файл)». Встановіть тривалість і якість створюваного файлу. Обов'язково перевірте щоб тривалість файлу збігалася з часом того аудіо потоку, який ви хочете зберегти.
{LikeAndRead}

5.

Натисніть кнопку запису у вікні «Control (Керування)», а потім запустіть відтворення потокового аудіо. GoldWave почне захоплювати аудіо потік у файл. Щоб зберегти зроблений запис, натисніть розташовану у верхньому куті вікна програми кнопку «Save (Зберегти)».
{/LikeAndRead}