Як запустити DAA файл


Файл з розширенням «DAA» є образом диска, створеним за допомогою програми PowerISO. DAA-образ диска використовується для стиснення всього вмісту диска в один файл меншого розміру, який зручніше переносити з одного комп'ютера на інший. Усередині DAA файлу може міститися один або кілька файлів будь-якого типу, починаючи з виконуваних файлів і закінчуючи простими зображеннями з інтернету. Щоб запустити DAA файл, вам потрібно буде спочатку розпакувати його за допомогою програми PowerISO.

1.


Скачайте програму PowerISO і дотримуйтесь інструкцій по установці, які будуть з'являтися на екрані.

2.


Додавання DAA файлу

Коли процес установки завершиться, запустіть програму PowerISO. Знайдіть кнопку "Додати", вона розташована на панелі інструментів у верхній частині вікна програми. Натисніть на неї, а потім з появи на екрані випадаючого меню виберіть пункт "Додати файл».

3.

Кнопка «Витягнути»

Клацніть іконку диска зі стрілкою, поміченої написом «Витягнути». Натисніть кнопку "ОК" і дочекайтеся, поки PowerISO завершить роботу з розпакуванню файлу.

4.

Натисніть кнопку «Зберегти», розташовану зліва від кнопки «Додати». Вкажіть, куди ви хочете зберегти витягнуті файли. Клацніть назву папки, а потім натисніть кнопку «Зберегти», розташовану в нижньому лівому куті вікна.
{LikeAndRead}

5.

Закрийте програму PowerISO. Клацніть по іконці «Мій комп'ютер», розташованої на робочому столі. Перейдіть до папки, в яку ви зберегли вміст витягнутого DAA файлу. Знайдіть конкретний витягнутий файл, який вам треба було відкрити, і двічі клацніть по ньому.
{/LikeAndRead}