Як запустити jar-файл


Jar-файли - це декілька файлів, стислих до меншого розміру, що полегшує їх пересилання по електронній пошті і економить вільний простір на диску. Jar-файл - фактично контейнер для стислих файлів. Будь-яка програма, яка може відкрити звичайний стислий файл, наприклад zip-файл, відкриє і jar-Файл. Але Ви можете запустити jar-Файл на виконання за допомогою Java Archive Tool, який є частиною Java Developer Kit. У JAT немає користувальницького інтерфейсу. Для виконання операцій над стиснутими файлами використовується командний рядок.

Запуск jar-файлу за допомогою архіватора

1.


Клацніть правою кнопкою миші на файлі jar-файлів. Відкриється меню.

2.


Виберіть програму WinZip (або інший архіватор). Файл відкриється.

3.

Виберіть пункт меню "Open With ... (Відкрити за допомогою ...)", якщо Ви не бачите архіватор в меню. Windows відкриє відповідний діалог.

4.

Знайдіть потрібну програму в представленому списку.
{LikeAndRead}

5.

Натисніть кнопку "Ok".

Запуск jar-файлу за допомогою Java Archive Tool

1.

Натисніть кнопку "Пуск" (в Windows 7-системах). Відкриється меню Пуск.

2.

Наберіть команду "cmd" у полі пошуку програм і файлів. Відкриється інтерфейс командного рядка.

3.

Наберіть команду "jar xf jar-файл [архівний файл (и)]" (без лапок). У цьому виразі замініть jar-file на ім'я вашого файлу, що містить дані, які необхідно розпакувати. Введіть шлях до jar-файлу, якщо він не знаходиться в поточній директорії. Для того, щоб витягти окремі файли, замініть [архівний файл (и)] на ім'я або імена файлів, які Вам потрібні. Якщо нічого не вводити, витягнуті будуть всі файли.

Приклад використання: jar xf myfile.jar myfile.class images / myfile.gif

У результаті ми витягуємо з файлу myfile.jar файл myfile.class і поміщаємо в поточний каталог; крім того, ми створюємо, якщо вона ще не створена, папку images і поміщаємо в неї файл myfile.gif з архіву.{/LikeAndRead}