Як захопити звук і відео програють на комп'ютері


Windows Media Encoder дозволяє захопити звук і відео, воспроизводящиеся на комп'ютері, і зберегти їх у файл. Щоб захопити картинку на екрані, вам потрібна мінімальна системна конфігурація комп'ютера і правильна програма. Навіть якщо ви не дуже добре розбираєтеся в комп'ютерах, вам не важко зробити це.

1.


Завантажте Windows Media Encoder з сайту Microsoft і встановіть його на свій комп'ютер.

2.


Натисніть кнопку «Start» («Пуск») на панелі завдань. Зайдіть в "All Programs» («Усі програми») і відкрийте Windows Media Encoder. Виберіть «Capture Screen» («Захоплення екрану») з екрану «New Session» («Нова сесія») та натисніть «OK».

3.

Виберіть область екрану, яку хочете захопити. Можна вибрати частину екрану, конкретне вікно або весь екран. Також виберіть, чи потрібно захоплювати звук. Натисніть «Next» («Далі»).

4.

Задайте розташування та ім'я записуваного файлу або виберіть «Browse» («Огляд»), щоб вручну задати його розташування. Натисніть «Next». Виберіть налаштування кодування та натисніть «Next». Введіть ім'я автора та іншу інформацію про файл і знову натисніть «Next».
{LikeAndRead}

5.

Натисніть «Start Encoding» («Нова кодування») на панелі завдань, щоб почати захоплення. Натисніть «Finish» («Завершити»), щоб закінчити захоплення. Після цього файл буде збережений на жорсткому диску вашого комп'ютера.
{/LikeAndRead}