Як захистити комп'ютер від загроз


Ми живемо у все більш технологічно небезпечному світі. Непорядні хакери постійно створюють чергових вірусів і черв'яків, готових спробувати проникнути в наш комп'ютер, а, може бути, і отримати над ним контроль. Щоб захистити себе від постійно мінливих загроз і уникнути проблем з комп'ютером, споживачі змушені завжди бути напоготові. Нижче ви подивитеся кілька порад про те, як захистити свій комп'ютер.

1.


Встановіть антивірус. Необхідність цього кроку, що називається, «їжакові зрозуміла», проте, багатьом потрібно про нього нагадувати - особливо після покупки нового комп'ютера. Найбільш відомими брендами є наступні: DrWeb, NOD32, Kaspersky Anti-Virus, Norton Anti-Virus і Bit-Defender Antivirus. Можна завантажити безкоштовні програми, які також можуть захистити від вірусів, наприклад, Spbot, Avast Free або Adaware.

2.


Завантажте найостанніші патчі і оновлення вірусних баз. У більшості випадків антивірус спочатку буде налаштований автоматично завантажувати останні оновлення і патчі, але, щоб бути абсолютно впевненим, краще зайвий раз перевірити. Також перевірте оновлення для всіх інших програм, встановлених на вашому комп'ютері.

3.

Будьте акуратні з використанням Wi-Fi на комп'ютері. Перебуваючи в дорозі, в аеропорту або в готелі, будьте уважним до того, куди ви підключаєтеся. Є ймовірність того, що хакери розмістили неправдиву точку доступу до Wi-Fi. Вона може знаходитися в безпосередній близькості від справжньої. Хакери посилають більш сильний сигнал, який забиває сигнал справжньої точки доступу, в результаті чого ваш комп'ютер зловить саме помилковий хакерський сигнал. Ви зможете вийти в Інтернет, але хакери будуть бачити і збирати всі ваші особисті дані. Найрозумніше, тому, взагалі ніколи не працювати в громадських місцях з особистою інформацією, банківськими рахунками або фінансовими інструментами.

4.

Ніколи не користуйтеся файлообмінними сайтами. У мережі є безліч сайтів, на яких можна безкоштовно завантажити програмне забезпечення для КПК і комп'ютера. Ці сайти - один з безлічі шляхів, який використовують зловмисники, щоб проникнути на ваш комп'ютер. Встановивши завантажену звідти програму, ви відкриєте двері, через яку хтось отримає доступ до вмісту вашого жорсткого диска.
{/LikeAndRead}