Як захистити папки паролями


Якщо одним комп'ютером користуються відразу кілька людей, можуть часто виникати суперечки, особливо у випадку, якщо у кожного є папки, які він не хотів би показувати іншим людям. Наприклад, чимало клопоту вам можуть доставити спроби сховати від інших користувачів виписки з банківських рахунків, чеки та інші папери. Якщо ви працюєте на комп'ютері під керуванням Windows XP, ви можете поставити пароль на будь-який файл на своєму комп'ютері.

Звичайно, найкращий спосіб уберегти свої папки та файли від чужих очей - це налаштувати різні облікові записи користувачів і поставити на них паролі. Однак цей варіант не завжди застосуємо. У цій статті описаний процес захисту паролями окремих папок.

1.


Клацніть правою кнопкою миші на папці, яку ви хочете захистити паролем. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості".

2.


Захист папок

Клацніть по вкладці «Доступ», розташованої у верхній частині вікна. Поставте галочку біля напису «Відкрити спільний доступ до цієї папки» та натисніть «Застосувати». Якщо у вас немає пароля на вхід в Windows, комп'ютер запитає у вас, чи хочете ви встановити пароль. Надалі, якщо у вас немає пароля на вхід в Windows, і ви встановите пароль на папку, то при зверненні до неї вам доведеться вводити його після кожної перезавантаження або включення комп'ютера.

3.

Якщо ваш файл упакований в ZIP-архів, то все стає набагато простіше. Двічі клацніть по стислій папці, потім відкрийте "Файл" і натисніть "Додати пароль". Коли введете всю необхідну інформацію, натисніть «Застосувати». Тепер ваш архівний файл, перш ніж відкритися, завжди буде запитувати пароль. Установка паролів на папки та файли - це простий і швидкий спосіб забезпечити конфіденційність своїх даних, коли комп'ютер використовується відразу декількома людьми.
{/LikeAndRead}