Як грати в Counter-Strike Online


Навіть 10 років потому після виходу в світ Counter-Strike залишається однією з найпопулярніших ігор в інтернеті. Після виходу безлічі оновлень і користувальницьких модифікацій гра помітно змінилася, але, в той же час, не відійшла від тих принципів, які зробили її успішною. Одне з найбільших змін у грі - інтеграція з сервісом Steam, многопользовательским і контентним сервісом компанії Valve.

1.


Завантажте та запустіть Steam. Він доступний для вільного завантаження і тепер обов'язково потрібно для того, щоб грати в Counter-Strike в режимі «мультиплеер».

2.


В клієнті Steam виберіть пункт "My Games». Потім натисніть на "Activate a product on Steam».

3.

Введіть ваш ключ CD. Якщо ви купили гру в магазині, то ключ CD ви можете знайти на коробці з грою. В іншому випадку вам доведеться купити ключ.

4.

Коли встановіть гру, запустіть її. У головному меню виберіть пункт "Browse», щоб побачити список доступних серверів.
{LikeAndRead}

5.

Клікніть двічі по серверу, до якого хочете приєднатися. Якщо у вас є всі необхідні файли, гра розпочнеться негайно. Деякі сервери можуть використовувати файли, що не входять в комплект з грою (карти, моделі гравців і т.д.) Гра автоматично завантажить всі необхідні файли, коли ви спробуєте приєднатися до сервера.
{/LikeAndRead}