Як грати в короткі нарди на комп'ютері


Ви можете завантажити і встановити на комп'ютер гру "Короткі нарди" або грати онлайн.

Короткі нарди - одна з найбільш популярних різновидів настільної логічної гри нарди. Вважається, що гра виникла в Ірані. Короткі нарди набули популярності у світі не в останню чергу завдяки мережі Інтернет, а також онлайн-версії гри в нарди, що з'явилася кілька років тому і підігрівшись інтерес користувачів до даного різновиду нард. На сьогоднішній день, гра доступна на численних веб-сайтах і додатках для ПК. NabiscoWorld - це безкоштовний веб-сайт, на якому ви можете грати в короткі нарди онлайн. GNU Backgammon - безкоштовне для завантаження ігровий додаток. Можна грати як оффлайн проти комп'ютерного супротивника, так і онлайн проти інших гравців.

Гра в короткі нарди з сайту

1.


Відкрийте веб-браузер. Зайдіть на веб-сайт NabiscoWorld.

2.


Виберіть вкладку "Ігри". Клацніть "Короткі нарди" - "Грати проти комп'ютерного супротивника.

3.

Введіть ім'я гравця. Виберіть рівень складності. Натисніть "Продовжити". Зачекайте, поки завантажиться гра.

Гра в короткі нарди зі свого комп'ютера

1.

Відкрийте веб-браузер. Зайдіть на веб-сайт GNU Backgammon.

2.

Клацніть "Завантажити" в головному меню, розташованому ліворуч. Далі виберіть "Microsoft Windows". Натисніть "Завантажити архів". Зачекайте, поки закінчиться завантаження.

3.

Відкрийте файл. Виберіть "Запустити". Натискайте "Продовжити" поки встановлювати не буде завершена. Потім "Завершити". Запуститься додаток GNU Backgammon. Виберіть "Нова гра", "ОК". Зачекайте, поки завантажиться гра.
{/LikeAndRead}