Як позбутися від вірусів на комп'ютері, якщо операційна система не завантажується


Деякі віруси блокують завантаження операційної системи. Іноді не вдається запустити Windows навіть в безпечному режимі. Якщо ніяк не вдається завантажити комп'ютер, у вас залишається 2 варіанти: створити завантажувальний CD-диск і позбутися від вірусів, або стерти весь вміст жорсткого диска і перевстановити операційну систему. Якщо у вас на комп'ютері зберігаються важливі файли, і у вас немає їх копій, то форматування жорсткого диска для вас неприйнятно. Краще створити завантажувальний CD-диск.

1.


Запустіть інсталяційний CD-диск, з якого ви встановлювали операційну систему на своєму комп'ютері, на іншому комп'ютері. Для Windows Vista завантажте і встановіть WinBuilder; якщо у вас Windows XP, завантажте і встановіть PE Builder.

2.


Скопіюйте файли з CD-диска в порожню папку на системному диску (C :) комп'ютера. Назвіть її «Vista» або «XP», залежно від того, яка у вас операційна система. Якщо у вас Windows XP, завантажте SP2 в папку «XP» (створіть в папці «XP» папку з ім'ям «SP2», де ви і збережіть SP2).

3.

Об'єднайте SP2 з установочними файлами Windows XP: натисніть «Start» («Пуск»), потім виберіть пункт "All Programs» («Усі програми»), потім «Accessories» («Стандартні») і «Run» («Командний рядок» ). Введіть «cmd.exe" і натисніть «Enter» («Введення»). Потім введіть «cd C :/ SP2» і натисніть «Enter». Введіть ім'я інсталяційний файл SP2 і напишіть «-s: c: xp». Наприклад, якщо ім'я інсталяційний файл SP2 «sp2.exe», напишіть «sp2.exe-s: c: xp». Натисніть «Enter». SP2 буде об'єднаний з установочними файлами Windows XP.

4.

Помістіть порожній CD-диск у CD-ROM. Запустіть PE Builder або WinBuilder. Якщо ви запускаєте WinBuilder, активуйте VistaPE за допомогою кнопки «Download» («Завантаження»).
{LikeAndRead}

5.

У якості «Source» («Джерело») виберіть папку, де знаходяться файли, а «Output» («Вивід») CD-привід. Залежно від того, якою програмою ви користуєтеся, щоб створити завантажувальний CD-диск, вам може знадобитися встановити додаткові плагіни, які дозволять отримати доступ до провідника або антивірусному програмному забезпеченню. Отже, створіть завантажувальний CD-диск.

6.

Вставте завантажувальний CD-диск у привід зараженого комп'ютера. Увімкніть комп'ютер. Якщо комп'ютер не почав завантажуватися з CD-диска, зайдіть в BIOS і активуйте функцію завантаження з CD-диска (ця дія може виконуватися на різних комп'ютерах по-різному).

7.

Використовуйте антивірусну програму з завантажувального CD-диска або запустіть інтернет-браузер, щоб провести онлайн-перевірку на віруси. Видаліть всі виявлені віруси.
{/LikeAndRead}