Як позбутися залежності від World Of Warcraft


World Of Warcraft небезпечна. Серйозно, вона зіпсує Вас.

Як було сказано в одній передачі: "Проблема реального світу в тому, що він часто буває відстійним ..."
Дивлячись на широту і глибину онлайн-контенту, створеного компанією Blizzard, реальний світ повинен би був запитати себе, як він збирається конкурувати зі світом Азерот.

Однак звикання до WOW - справа серйозна. І проблема не в щомісячній оплаті, а в тому, яку величезну кількість часу вона вимагає. Звикання до MMORPG стало настільки широко поширеним, що дитячі психологи повідомляють про цю проблему у своїх публікаціях і порівнюють його з більш традиційним пристрастями (такими, як наркотики). Крім того, ходять чутки, що кадрові агентства намагаються відфільтровувати гравців в MMORPG, тому що вони ведуть неправильний спосіб життя і проводять робочий час за грою.

Можливо, що й так. Будь всерйоз захоплений гравець у WOW, який знаходиться в процесі рейду по підземеллям Каражал о 3 годині ночі, скаже Вам: "Робота фігня. У нашої гільдії пішло 4 місяці, щоб досягти цього результату!"

Таким чином, ось кілька порад, щоб позбутися від цієї серйозної залежності.

За Орду!

1.


Через Танкатронних очок я виглядаю худим і кволим?

По-перше, подумайте, чому Ви граєте в цю гру і що вас тримає в ній: наскільки це серйозно для Вас? Вам слід зрозуміти, чи є гра втечею від дійсності, яка Вас не влаштовує, або від відповідальності, яку Ви не готові взяти на себе. Для вирішення цих проблем Ви повинні знайти довірену особу або професіонала, які будуть готові вислухати Вашу проблему і допомогти з нею. Рішення полягає в тому, що треба бути абсолютно чесним з собою, щоб інші могли допомогти Вам.

Можливо, справа в соціальній складовій гри? Люди, захоплені грою в WOW, серйозно ставляться до своїх гильдиям і людям в них. Це не обов'язково є негативним фактором - це може принести Вам користь у реальному житті: в особистому, професійному та фінансовому плані (набагато більше, ніж будь-яка інша гра коли-небудь могла). Це приводить нас до наступного питання.

2.


Замініть одну звичку іншою. Це неприємно усвідомлювати, але від звичок не завжди легко позбутися. Іноді вони можуть бути замінені іншим пристрастю, яке буде більш продуктивним і соціально прийнятним. Треба знайти в реальному світі щось, що має більше значення, ніж скупка всіх рулонів магічною тканини на аукціоні, тому що сьогодні вечір п'ятниці і новачки виклали їх за ціною нижче середньої по серверу. Коли Ви знайдете справу в реальному світі, яке буде вимагати часу і уваги, Вам набагато легше буде відокремити час гри від часу в реальному світі або навіть зовсім відмовитися від гри. Займіться спортом, благодійністю або іншою справою, якій Ви повинні будете приділяти час і зусилля. Займайтеся цим з такою ж старанністю і відповідальністю, які Ви приділяли WOW і Ви будете винагороджені.

3.

Я не можу повірити, що продав свої речі ...

Зруйнуйте гру для себе. Ей, іноді складні цілі ведуть до складних рішень. Продайте свої епічні речі і все, що Вам належить на аукціоні. Це включає все Ваше обмундирування і те, що знаходиться у вас в банку. Якщо Ви справді хочете зруйнувати свою гру, можете продати все, що знаходиться в банку Вашої гільдії і потрапити в чорний список на сервері, коли вони про це дізнаються. Тепер віддайте своє золото якомусь нубу або чолі гільдії. Якщо Ви проводили щоночі в перебігу 1 або 2 місяців на полях битв, щоб отримати епічний комплект, Ви здригнетеся від думки про необхідність повторити це знову. Після того, як зробите все це, закрийте свій аккаунт у Blizzard і видаліть гру з Вашого ПК. Потім викиньте інсталяційні диски в річку. От і все, мій друг ...{/LikeAndRead}